| WEEK OF November 7th to November 13th - Clairmont | |
| TIME | SUNDAY 11-7 | MONDAY 11-8 | TUESDAY 11-9 | WEDNESDAY 11-10 | THURSDAY 11-11 | FRIDAY 11-12 | SATURDAY 11-13 |
| 9:00 AM
| | | | | | | 2nd/3rd Boys - Team 1 LT Blue vs Team 2 Green
|
| 10:30 AM
| | | | | | | 2nd/3rd Boys - Team 3 Red vs Team 4 Neon
|
| 12:00 PM
| 2nd/3rd Girls - Team 1 Blue vs Team 2 Green
| | | | | | 4th/5th Girls - Team 1 Purple vs Team 2 Turquoise |
| 1:30 PM | 2nd/3rd Girls - Team 3 TBA vs Team 4 TBA
| | | | | | 4th/5th Girls - Team 3 Blue vs Team 4 Red |
| 3:00PM | | | | | | | 4th/5th Boys - Team 3 Gold vs Team 4 Red
|
| 4:30 PM
| | | | | | | 4th/5th Boys - Team 5 Lgt. Blue vs Team 6 Black
|
| 5:00 PM | HS Boys - Team 1 Black vs Team 2 Brown | 6th/7th Boys - Team 1 Black vs Team 2 Red | | 6th/7th Boys - Team 3 Lt Blue vs Team 4 Blue | | 4th/5th Boys - Team 1 Pink vs Team 2 Purple
| |
| 6:00 PM | | | | | | | MS/HS Girls - Team 3 Black vs Team 4 Red
|
| 6:30 PM | HS Boys - Team 3 Lt Blue vs Team 10 Neon | 8th/9th Boys - Team 1 Black vs Team 2 Blue | | 8th/9th Boys - Team 3 Green vs Team 4 Red | | 6th/7th Boys - Team 5 Green vs Team 6 Gold
| |
| 8:00 PM | HS Boys - Team 4 Blue vs Team 8 Red | HS Boys - Team 9 Fuschia vs Team 5 Purple | | HS Boys - Team 6 Green vs Team 7 White | | MS/HS Girls - Team 1 Neon vs Team 2 Blue | |
WEEK 1 SCHEDULE November 7th to November 13th - Clairmont Basketball |
2nd/3rd Girls | |
Sun 11/7 - 12pm | Team 1 Blue - Frenzel | And | Team 2 Green - Weddle |
Sun 11/7 - 1:30pm | Team 3 - TBA | And | Team 4 - TBA |
| | | | | | | |
2nd/3rd Boys | |
Sat 11/13 - 9am | Team 1 Lt. Blue - Samai | And | Team 2 Green - Kenney |
Sat 11/13 - 10:30am | Team 3 Red - Lynch | And | Team 4 Neon - Nazzaro/Eastburn |
| | | | | | | |
4th/5th Girls | |
Sat 11/13 - 12pm | Team 1 Purple - Gurley/Parsons | And | Team 2 Turquoise - Vertino |
Sat 11/13 - 1:30pm | Team 3 Blue - Frenzel | And | Team 4 Red - Weddle |
| | | | | | | |
4th/5th Boys | |
Fri 11/12 - 5pm | Team 1 Pink - Davis-Hutto/Bolsen | And | Team 2 Purple - Hockenberry/Lynch |
Sat 11/13 - 3pm | Team 3 Gold - Shallenberger | And | Team 4 Red - Gardon/Hindenlang |
Sat 11/13 - 4:30pm | Team 5 Lt Blue - Wilder/Davis | And | Team 6 Black - Hunter |
| | | | | | | |
6th/7th Boys | |
Mon 11/8 - 5pm | Team 1 Black - McHoul/Hockenberry | And | Team 2 Red - Dalton |
Wed 11/10 - 5pm | Team 3 Lt Blue - Shallenberger | And | Team 4 Blue - Clarkson |
Fri 11/12 - 6:30pm | Team 5 Green - Copeland | And | Team 6 Gold - TBA |
| | | | | | | |
MS/HS Girls | |
Fri 11/12 - 8:00pm | Team 1 Neon Green - Messick | And | Team 2 Blue - Van Horn |
Sat 11/13 - 6:00pm | Team 3 Black - Kenney/Ozias | And | Team 4 Red - Withee |
| | | | | | | |
8th/9th Boys | |
Mon 11/8 - 6:30pm | Team 1 Black - McGlathery | And | Team 2 Lt. Blue - Brewer/Gordan |
Wed 11/10 - 6:30pm | Team 3 Green - Berry/Bissell | And | Team 4 Red - Gage/Kemp |
| | | | | | | |
HS Boys | |
Sun 11/7 - 5pm | Team 1 Black - Beer/Lehman | And | Team 2 Brown - Cloud |
Sun 11/7 - 6:30pm | Team 3 Lt Blue - Walden/Lang | And | Team 10 Neon Yellow - Boehringer/Sarr |
Sun 11/7 - 8pm | Team 4 Blue - Berry | And | Team 8 Red - LaMadrid |
Mon 11/8 - 8pm | Team 9 Fuschia - Davis/Bolson | And | Team 5 Purple - McMahon/Atkinson |
Wed 11/10 - 8pm | Team 6 Green - Jones | And | Team 7 White - Graham |
Clairmont Basketball League
Team#/Color/Coach
2/3 girls Team 1 – Blue - Frenzel Team 2– Green - Weddle Team 3– TBA Team 4 – TBA | 2/3 boys Team 1 – Lgt. Blue - Samai Team 2 – Green - Kenney/Rogers Team 3 – Red - Lynch Team 4 – Neon – Nazzaro/Eastburn |
4/5 girls Team 1 – Purple – Gurley Team 2– Turquoise - Vertino/Parsons Team 3 – Blue - Frenzel Team 4– Red - Weddle | 4/5 boys Team 1 – Pink – Davis-Hutto/Bolsen Team 2– Purple – Hockenberry/Lynch Team 3 – Gold - Shallenberger Team 4– Red – Gardon/Hindenlang Team 5 - Lt. Blue - Wilder/Davis Team 6 - Black - Hunter |
| |
MS girls Team 1 – Neon Green - Messick Team 2– Blue – Van Horn Team 3 – Black – Kenney/Ozias Team 4– Red - Withee | 6/7 boys Team 1 – Black – McHoul/Hockenberry Team 2– Red - Dalton Team 3 – Lt. Blue - Shallenberger Team 4– Royal Blue - Clarkston Team 5 – Green - Copeland Team 6 – Gold - TBA |
8/9 boys Team 1 –Black - McGlathery Team 2 –Lt. Blue – Brewer/Gordan Team 3 –Green – Berry/Bissell Team 4 –Red – Gage/Kemp | HS boys Team 1 – Black – Beer/Lehman Team 2– Brown - Cloud Team 3 – Lt. Blue – Walden/Lang Team 4– Royal Blue - Berry Team 5 – Purple – McMahon/Atkinson Team 6 – Green - Jones Team 7- White – Graham Team 8- Red - LaMadrid Team 9 –Fuschia – Davis/Bolson Team 10 – Neon Yellow – Boehringer/Sarr
|